Ürün detay paylaş
Cvs Dn1908 Hatırlı Elektrikli İnox Cezve Kırmızı

Cvs Dn1908 Hatırlı Elektrikli İnox Cezve Kırmızı (153300012155)

0,00
Fiyat : ₺164,45  + KDV
KDV Dahil : ₺194,05
₺23,18 'den başlayan taksitlerle
ÜCRETSİZ KARGO Müşteri Memnun alışveriş kapıda ödeme

Ürün İsmi:

Cvs Dn1908 Hatırlı Elektrikli İnox Cezve Kırmızı

 

Ürün Hakkında Bilgi:

Geniş Hazne ile Tek Seferde 4 Fincan Kahve

Ürünün pişirme haznesi 300 ml kapasiteye sahiptir. Bu sayede tek seferde 4 ila 5 fincana kadar kahve yapılabilmektedir. Tasarımda haznenin geniş tutulması hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

 

Susuz Çalışmayı Engelleyen Teknoloji

Ürünün susuz çalışmayı engelleyen emniyet sistemi bulunmaktadır. Ürün susuz olduğunda otomatik olarak kapanmaktadır. Bu özellik susuz çalışma nedeniyle ortaya çıkabilecek kazaları engelleyerek güvenliği maksimum seviyeye çıkarmıştır.

 

Yüksek İşlevsellik

Ürün yalnızca Türk kahvesi pişirmek için değil, çay hazırlamak ve su kaynatmak için de kullanılabilmektedir. Farklı kullanım imkanları ürünün verimliliğini maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

 

Yüksek Isıtma Gücü ile Hızlı Kaynatma

Ürünün 800 Watt ısıtma gücü bulunmaktadır. Yüksek gücü ile içerisinde pişirmek istediğiniz içecek kısa süre içerisinde kaynamaktadır. Hızlı kaynama pratik kullanım sağlamaktadır.

 

Şıklık ve Fonksiyonellik

Ürün tasarımında şıklık ve işlevsellik bir arada sunulmuştur. Ürünün şık dizaynı mutfak dekorasyonlarına tam uyum sağlamaktadır. Kolay kavranabilir ısınmaz kulpu, damlamayı minimum seviyeye indiren ağız kısmı gibi özellikleri ise kullanımda kolaylık sağlamaktadır. Ürüne eklenen güç düğmesi ise kullanılmayan zamanlarda çalışmasını engellemektedir.

 

Paslanmaz Çelik Gizli Rezistans

Ürünün rezistansı dışarından bakıldığında görünmeyecek şekilde gizlenerek tasarımdaki şıklık korunmuş ve kullanım sırasında kolaylık sağlanmıştır. Rezistans materyali olarak paslanmaz çelik tercih edilmesi ise paslanma ve aşınma gibi problemleri engelleyerek ürünün kullanım ömrünü arttırmıştır.