Ürün detay paylaş
Çizerek Oyna Tavşana Yardım et
Çizerek Oyna Tavşana Yardım et
Tavşana Yardım Et zemin oyunu
Tavşana Yardım Et
Tavşana Yardım Et
Tavşana Yardım Et oyunu
Tavşana Yardım Et
Tavşana Yardım Et duvar oyunu
Tavşana Yardım Et çizerek oyna
Tavşana Yardım Et çiz

Çizerek Oyna Tavşana Yardım et (ork-Folyo Laminasyonlu 35x50cm)

5,00
Fiyat : ₺20,00  + KDV
KDV Dahil : ₺23,60
₺2,82 'den başlayan taksitlerle
ÜCRETSİZ KARGO Müşteri Memnun alışveriş kapıda ödeme

Ürünümüz yazılıp silinme özelliğine sahiptir. Folyo Üzeri Laminasyon veya Dekota şeklinde sipariş oluşturabilirsiniz. Laminasyon baskıyı dışardan gelen darbelere ve solmaya karşı koruyan malzemedir. Yazıp silinme özelliği de laminasyon sayesinde sağlanmaktadır. 

Tavşana Yardım Et

Eğitim - Okul Posterleri uzman grafikerlerimiz ve eğitimcilerin ortak çalışması sonucu hazırlanmış olup öğrencilerimizin görsel öğrenme duyusunu geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır. 

Tavşana yardım et labirent oyunu uzman grafikerlerimiz ve eğitimcilerin ortak çalışması sonucu hazırlanmıştır. Evde çocuklarınızla, okulda öğrencilerinizle beraber eğlenerek oynayacağınız Tavşana Yardım Et Oyunu görsel zekayı geliştireceği gibi akıl yürütme ve mantık duyularını da geliştirecektir. 

Lütfen seçtiğiniz malzeme ve ölçüsüne dikkat ediniz

Tasarımlarda istenilen değişiklik yapılabilir, iletişime geçmeniz yeterlidir

Laminasyon Folyonun üzerine kaplanan Folyoyu koruyan pvc malzemedir. Çizilmelere, dışardan gelen darbelere ve solmaya karşı folyoyu korur. 

Dekota 3 mm sert plastik olup arkasına çift taraflı bant çekilmiş bir şekilde sağlam paketlenerek gönderilir. Her türlü zemine yapıştırlabilir.

Benzer Ürünler