Ürün detay paylaş
anaokulu kapı giydirme
anaokulu kapı giydirme

Öğretmen ve Şirinleri Sınıf Kapı Giydirme (ork-kg385-Laminasyonsuz)

4,00
Fiyat : ₺83,90  + KDV
KDV Dahil : ₺99,00
₺11,83 'den başlayan taksitlerle
ÜCRETSİZ KARGO Müşteri Memnun alışveriş kapıda ödeme

Lütfen Yazı Alanı Kısmına Uygulanacak Öğretmen İsmini Giriniz

ÖĞRETMEN VE ŞİRİNLERİ KAPI GİYDİRME

Öğretmen ve Şirinleri Kapı Giydirme modelimiz ile kapılarınızı süsleyin. Öğrencilerimizin dikkatini çekecek bu tasarım yüksek çözünürlükte sizlere ulaşmaktadır. Sınıf - okul kapılarınızı süsleyin, farklı bir konsept yaratın. Anaokulu ve özellikle ilkokul için hazırlanmış olan kapı giydirme modelimize dilediğiniz ismi yazdırabilirsiniz

  • Okul kapılarınızı istediğiniz tasarımlarla renklendirin. 
  • Ürün 1. sınıf ithal folyo (Plastik Malzeme) olup kendinden yapışkanlıdır.
  • Kapı giydirme ürünlerimiz folyo üzerine kaliteli dijital baskı olup laminasyonsuz veya laminasyonlu şekilde satın alabilirsiniz.
  • Laminasyon folyo yüzeyinin ince pvc malzemeyle kaplanması işlemi olup kapı giydirmelerin daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
  • İsterseniz ürünün görsel tasarımında küçük değişiklikler yapılabilir.
  • Ürün ömrünün daha uzun olması için temizliğinde sadece su veya cam sil kullanınız, kurutmasını kuru ve temiz bir bezle yapınız.
  • Kapı giydirme ürünlerimiz solmaya karşı 2 yıl garantilidir.
  • Tüketici tarafından ürüne kesici aletle zarar verilmesi ve kimyasal temizlik maddelerinin kullanımı gibi durumlar garanti kapsamı dışındadır.
  • Kapı ölçüleri 90cm x 205cm şeklinde hazırlanmıştır. 
  • Kapı boyutlarınız farklı ise ürünü satın alırken bu durumu "Sipariş Notu" kısmında belirtiniz.
Benzer Ürünler
Etiketler
Öğretmen, Öğretmen ve, Öğretmen ve Şirinleri, Öğretmen ve Şirinleri Sınıf, Öğretmen ve Şirinleri Sınıf Kapı, Öğretmen ve Şirinleri Sınıf Kapı Giydirme, Öğretmen ve Şirinleri Sınıf Giydirme, Öğretmen ve Şirinleri Kapı, Öğretmen ve Şirinleri Kapı Giydirme, Öğretmen ve Şirinleri Giydirme, Öğretmen ve Sınıf, Öğretmen ve Sınıf Kapı, Öğretmen ve Sınıf Kapı Giydirme, Öğretmen ve Sınıf Giydirme, Öğretmen ve Kapı, Öğretmen ve Kapı Giydirme, Öğretmen ve Giydirme, Öğretmen Şirinleri, Öğretmen Şirinleri Sınıf, Öğretmen Şirinleri Sınıf Kapı, Öğretmen Şirinleri Sınıf Kapı Giydirme, Öğretmen Şirinleri Sınıf Giydirme, Öğretmen Şirinleri Kapı, Öğretmen Şirinleri Kapı Giydirme, Öğretmen Şirinleri Giydirme, Öğretmen Sınıf, Öğretmen Sınıf Kapı, Öğretmen Sınıf Kapı Giydirme, Öğretmen Sınıf Giydirme, Öğretmen Kapı, Öğretmen Kapı Giydirme, Öğretmen Giydirme, ve, ve Şirinleri, ve Şirinleri Sınıf, ve Şirinleri Sınıf Kapı, ve Şirinleri Sınıf Kapı Giydirme, ve Şirinleri Sınıf Giydirme, ve Şirinleri Kapı, ve Şirinleri Kapı Giydirme, ve Şirinleri Giydirme, ve Sınıf, ve Sınıf Kapı, ve Sınıf Kapı Giydirme, ve Sınıf Giydirme, ve Kapı, ve Kapı Giydirme, ve Giydirme, Şirinleri, Şirinleri Sınıf, Şirinleri Sınıf Kapı, Şirinleri Sınıf Kapı Giydirme, Şirinleri Sınıf Giydirme, Şirinleri Kapı, Şirinleri Kapı Giydirme, Şirinleri Giydirme, Sınıf, Sınıf Kapı, Sınıf Kapı Giydirme, Sınıf Giydirme, Kapı, Kapı Giydirme, Giydirme,