Ürün detay paylaş
Türk Büyükleri - Yıldırım Bayezid Afişi
Türk Büyükleri - Yıldırım Bayezid Afişi

Türk Büyükleri - Yıldırım Bayezid Afişi (orktbafis020-Kağıt-29.7x42cm)

0,00
Fiyat : ₺5,08  + KDV
KDV Dahil : ₺5,99
₺0,72 'den başlayan taksitlerle
ÜCRETSİZ KARGO Müşteri Memnun alışveriş kapıda ödeme

GÖRSELDE DEĞİŞİKLİK

YAPILABİLİR.

İSTENİLEN TÜRK BÜYÜĞÜ

GÖRSELE EKLENEBİLİR!

Lütfen seçtiğiniz malzeme ve ölçüsüne dikkat ediniz

Tasarımlarda istenilen değişiklik yapılabilir, iletişime geçmeniz yeterlidir

Folyo sticker gibi yapışkan bir malzemedir. Folyomuz 1.sınıf ithal folyodur.

Laminasyon Folyonun üzerine kaplanan Folyoyu koruyan pvc malzemedir. Çizilmelere, dışardan gelen darbelere ve solmaya karşı folyoyu korur. 

Dekota 3 mm sert plastik olup arkasına çift taraflı bant çekilmiş bir şekilde sağlam paketlenerek gönderilir. Her türlü zemine yapıştırlabilir.

Vinil (Branda)  Folyoya göre biraz daha kalın bir malzeme olup yapışma özelliği yoktur. İki tarafından gerilerek kullanılabilir.

TÜRK BÜYÜKLERİ AFİŞİ - YILDIRIM BAYEZİD POSTERİ

Fiyata Göre ölçü ve Malzeme Değişmektedir. Dikkat ediniz.

Öğrencilerimizin görsel zekasını tetiklemek ve öğrenimlerini kolaylaştırmak için tasarlanmış Ders Afişleri uzman grafikerlerimiz ve eğitimcilerin ortak çalışması ile hazırlanmış, çeşitli testlerden geçerek sizlere sunulmuştur.

Türk Büyükleri - YILDIRIM BAYEZİD Posteri Türk Kültürü, Türk Büyükleri, Türk Örnek İnsanları içerir. Uluğ Bey'den Aziz Sancar'a kadar tüm Türk Büyükleri Afişleri Okularenkkat'ta.

  • Farklı malzeme ve ebat seçeneklerimiz mevcuttur.
  • Ürünler folyo ve vinil üzerine dijital baskı, dekota üzerine folyo yapıştırma olarak uygulanmaktadır.
  • Folyo etiket gibi yapışkanlı ince plastik malzeme olup altındaki kağıt çıkarıldıktan sonra düz ve pürüzsüz olan her türlü zemine yapıştırılabilir.
  • Yapıştırma konusunda bizden her türlü desteği alabilirsiniz
  • Vinil ise yapışkansız folyoya göre daha kalın, dayanıklı baskı malzemesidir. İki tarafından gerilerek güzel bir şekilde kullanılabilir
  • Dekota ise 3 mm sert plastik olup arkasına çift taraflı bant yapıştırılarak gönderilir ve her türlü zemine yapıştırılabilir.
  • Ürünler MIMAKI marka japon baskı makinesinde sağlık bakanlığı onaylı boyalar ile basılmaktadır
  • Baskılı Ürünler yüksek derecede çözünürlüğe sahiptir, internet ortamında kopyalanmaması için çözünürlükleri azaltılmıştır.
  • Ürünler üzerinde istediğiniz değişiklik yapılır ve sizin onayınızdan geçtikten sonra baskı sürecine alınır. 
Benzer Ürünler
Etiketler
Türk Büyükleri - Yıldırım Bayezid Afişi, Türk, Türk Büyükleri, Türk Büyükleri -, Türk Büyükleri - Yıldırım, Türk Büyükleri - Yıldırım Bayezid, Türk Büyükleri - Yıldırım Afişi, Türk Büyükleri - Bayezid, Türk Büyükleri - Bayezid Afişi, Türk Büyükleri - Afişi, Türk Büyükleri Yıldırım, Türk Büyükleri Yıldırım Bayezid, Türk Büyükleri Yıldırım Bayezid Afişi, Türk Büyükleri Yıldırım Afişi, Türk Büyükleri Bayezid, Türk Büyükleri Bayezid Afişi, Türk Büyükleri Afişi, Türk -, Türk - Yıldırım, Türk - Yıldırım Bayezid, Türk - Yıldırım Bayezid Afişi, Türk - Yıldırım Afişi, Türk - Bayezid, Türk - Bayezid Afişi, Türk - Afişi, Türk Yıldırım, Türk Yıldırım Bayezid, Türk Yıldırım Bayezid Afişi, Türk Yıldırım Afişi, Türk Bayezid, Türk Bayezid Afişi, Türk Afişi, Büyükleri, Büyükleri -, Büyükleri - Yıldırım, Büyükleri - Yıldırım Bayezid, Büyükleri - Yıldırım Bayezid Afişi, Büyükleri - Yıldırım Afişi, Büyükleri - Bayezid, Büyükleri - Bayezid Afişi, Büyükleri - Afişi, Büyükleri Yıldırım, Büyükleri Yıldırım Bayezid, Büyükleri Yıldırım Bayezid Afişi, Büyükleri Yıldırım Afişi, Büyükleri Bayezid, Büyükleri Bayezid Afişi, Büyükleri Afişi, -, - Yıldırım, - Yıldırım Bayezid, - Yıldırım Bayezid Afişi, - Yıldırım Afişi, - Bayezid, - Bayezid Afişi, - Afişi, Yıldırım, Yıldırım Bayezid, Yıldırım Bayezid Afişi, Yıldırım Afişi, Bayezid, Bayezid Afişi, Afişi,